خداوندا...!

اینو یکی از دوستان با نام دانشجو لطف کرده برام فرستاده منم برای تشکر گذاشتمش!
خداوندا
اگر روزی بشر گردی
زحال بندگانت با خبر گردی
پشیمان می شدی از قصه خلقت از انجا بودنت
از اینجا بودنت

خداوندا
اگر روزی از عرشت به زیر ایی
لباس فقر پوشی
اگر روزی غرورت را برای لقمه ای به زیر پای نا مردان فروریزی
زمین و اسمان را کفر گویی

خدا وندا
اگر با مردم در امیزی . شتابان در پی روزی
زپیشانی عرق ریزی
شبی ازرده و خسته
گهی دست و زبان بسته
زمین اسمان را کفر می گویی

خدا وندا
اگر در ظهر تابستان. کنر سایه بی پایان
تن خود را به سوی خواب و
و قدری ان طرف ترعمارتهای مرمرین بینی
واعصا بت برای سکه ای این سو ان سو
در روان باشد
شاید هر رهگذر از درونت با خبر باشد
زمین و اسمان را کفر می گویی

خداوندا
اگر بشر گردی زحال بندگانت با خبر گردی
پشیمان می شدی از قصه خلقت
از این جا بودنت...!
/ 4 نظر / 20 بازدید
سيد عليرضا شمس نيا

سلام ضمن تبریک به مناسبت پرتاب اولين موشک (کاوشگر) ايراني با مطلبی در همین موضوع تحت عنوان ايران؛ يازدهمين عضو کلوب فضائی در وبلاگ شـمـسـه منتظر پیام و نظرتان هستم .

دانشجو

سلام وب خوبی داری به ما هم سر بزنی خوشحال ميشيم

دانشجو

خدا وندا اگر روزی بشر گردی زحال بندگانت با خبر گردی پشيمان می شدی از قصه خلقت از انجا بودنت از اينجا بودنت خداوندا اگر روزی از عرشت به زير ايی لباس فقر پوشی اگر روزی غرورت را برای لقمه ای به زير پای نا مردان فروريزی زمين و اسمان را کفر گويی خدا وندا اگر با مردم در اميزی . شتابان در پی روزی زپيشانی عرق ريزی شبی ازرده و خسته گهی دست و زبان بسته زمين اسمان را کفر می گويی خدا وندا اگر در ظهر تابستان. کنر سايه بی پايان تن خود را به سوی خواب و و قدری ان طرف ترعمارتهای مرمرين بينی واعصا بت برای سکه ای اين سو ان سو در روان باشد شايد هر رهگذر از درونت با خبر باشد زمين و اسمان را کفر می گويی خداوندا اگر بشر گردی زحال بندگانت با خبر گردی پشيمان می شدی از قصه خلقت از اين جا بودنت اينم برای اينکه نگی پستت رو نخوندم

جشنواره شعر دانشجویان و طلاب

سلام معاونت فرهنگي و اجتماعي وزارت علوم، تحقيقات و فن آوري برگزار مي کند نخستين جشنواره ملي شعر دانشجويان و طلاب با توجه به اينکه هيچ محدوديتي در قالب ، موضوع و تعداد اثر وجود ندارد،دبيرخانه جشنواره پذيرايي آثار شاعران گرامي در موضوع و قالب هاي مختلف خواهد بود. آثار پس از دريافت تفکيک شده و در بخش هاي مجزا داوري خواهد شد. مهلت ارسال آثار : 5 اسفند ماه 1389 به 20 اثر برگزيده کمک هزينه عمره مفرده اهدا خواهد شد. علاقه مندان مي توانند آثار خود را از طريق آدرس پستي، پست الکترونيکي ، کامنت خصوصي در وبلاگ و يا از طريق نمابر به دبيرخانه جشنواره ارسال نمايند. نشاني دبيرخانه:قم.خيابان شهيد فاطمي(دورشهر)نبش کوچه 28 مجتمع بعثت واحد 14. کدپستي 66359- 37156 دبيرخانه جشنواره ملي شعر دانشجويان و طلاب poemfestival@yahoo.com / shear@ iusfestivals.com : پست هاي الکترونيکي نمابر: 7839398-0251 براي کسب اطلاعات بيشتر به آدرس http://poemfestival.blogfa.com مراجعه فرمائيد.